Intervisiegroepen

31–40 van 677 resultaten

volgende ›

‹ vorige

Groepnaam Startjaar E-mail Regio Plaats
Intervisiegroep Noord-Nederland

H.M.E. Hendrickx

h.hendrickx@accare.nl

Wisselend

Haren (Gr)

El Rafa

Ciska Denekamp

elrafa@kpnmail.nl

Wisselend

Julianadorp

PMT Intervisiegroep Zuid-Nederland

Georgette Mulder

georgettemulder@home.nl

Wisselend

Vught

Intervisie van vaktherapeuten

Rinnie Wilbers

rinnie.wilbers@sheerenloo.nl

Wisselend

Apeldoorn

Palet

M. van Aar - Snelder

m.van.aar@propersona.nl

Wisselend

Nijmegen

Lijn 5 Therapie

Josefien Dohmen

j.dohmen@ln5.nl

Wisselend

Utrecht

PMT in de Geriatrie

Ruth The

fungthe@xs4all.nl

Wisselend

Zwolle

PMT Vincent van Gogh voor GGZ

T. Jaspers

tjaspers@vvgi.nl

Zuid Nederland

Venray

Beeldend gesproken

Birgit Dahmen

birgit.dahmen@mentrum.nl

Wisselend

Noord-Holland

PMT Amarum

Marjon Voskamp

marjon.voskamp@ggnet.nl

Wisselend

Zutphen