Intervisiegroepen

31–40 van 751 resultaten

Groepnaam Startjaar E-mail Regio Plaats
El Rafa

Ciska Denekamp

elrafa@kpnmail.nl

Wisselend

Julianadorp

PMT Intervisiegroep Zuid-Nederland

Georgette Mulder

georgettemulder@home.nl

Wisselend

Vught

Intervisie van vaktherapeuten

Yvonne Beeftink

yvonne.beeftink@sheerenloo.nl

Wisselend

Apeldoorn

Palet

M. van Aar - Snelder

m.van.aar@propersona.nl

Wisselend

Nijmegen

Lijn 5 Therapie

Josefien Dohmen

j.dohmen@ln5.nl

Wisselend

Utrecht

PMT in de Geriatrie

Ruth The

fungthe@xs4all.nl

Wisselend

Zwolle

PMT Vincent van Gogh voor GGZ

T. Jaspers

tjaspers@vvgi.nl

Zuid Nederland

Venray

Beeldend gesproken

Birgit Dahmen

birgit.dahmen@mentrum.nl

Wisselend

Noord-Holland

PMT Amarum

Marjon Voskamp

marjon.voskamp@ggnet.nl

Wisselend

Zutphen

DDS intervisiegroep Midden Nederland

Hetty Klompe

h.m.klompee@casema.nl

Wisselend

Wisselend