Intervisiegroepen

21–30 van 696 resultaten

Groepnaam Startjaar E-mail Regio Plaats
Intervisiegroep Beeldend Zutphen

Tinka Verhulst

0314-679368

Wisselend

Zutphen en omgeving

Intervisiegroep vaktherapie GGZ-WNB

Ad Keij

ad.keij@ggzwnb.nl

Wisselend

GGZ-WNB De Meerpaal

CvP

Caro de Bruijn

c.de.bruijn@degelderseroos.nl

Wisselend

Lunteren

Intervisiegroep ‘De Vrije Vogels’

Suzanne van Zutphen

suzanne@praktijkbloei.nl

Wisselend

Amsterdam

Amarant

Tom van den Heuvel

T.vd.Heuvel@Amarant.nl

Wisselend

Tilburg

Intervisiegroep Amsterdam (B. Tijssen)

Brechje Tijssen

brechje.tijssen@gmail.com

Wisselend

Amsterdam

Utrecht eo

L. Musters

lmusters@ziggo.nl

Wisselend

Zeist

Intervisie groep oost

Anouk Veltmann

anoukveltmann_14@hotmail.com

Wisselend

Raalte

Multi-problem psychiatrische problematiek

Annemieke Plouvier

annemiekeplouvier@hotmail.com

Wisselend

Rotterdam en omstreken

De Beeldende Ronde

Lea Adriaans

l.adriaans@rvagroep.nl

Wisselend

Vught