Intervisiegroepen

11–20 van 677 resultaten

volgende ›

‹ vorige

Groepnaam Startjaar E-mail Regio Plaats
Fries en Fry

Marlies Mannesse

marlies@mannesse.com

Wisselend

Leeuwarden

Talento

F.J.P. Accare

a.hahne@accare.nl

Wisselend

Leeuwarden

Zelfstandig gevestigden (muziek/drama)

Laurien Hakvoort

l.hakvoort@artez.nl

Wisselend

Utrecht/ de Meern

Oase

Lea Adriaans

l.Adriaans@rvagroep.nl

Wisselend

Vught

Intervisiegroep Traumabehandeling

Ingeborg Graumans

i.graumans@ggzmb.nl

Wisselend

Tilburg

DDS Meppel

José Kleine Schaars

schaarsj@diacmeppel.nl

Wisselend

Diaconessenhuis Meppel

DDS-werkgroep

Karin van der Vegt

k.vandervegt@ggzmb.nl

Wisselend

Nijmegen

Downing-intervisiegroep

Nelly van Berkel

vberkel@onetelnet.nl

Wisselend

West- of Oost- Nederland

IBT-intervisiegroep

Nelly van Berkel

vberkel@onetelnet.nl

Wisselend

Amsterdam of Utrecht

Muziektherapeuten GGZ NML

Patric Driessen

pdriessen@ggznml.nl

Wisselend

Venray