Register vaktherapie

Intervisiegroepen

101–110 van 836 resultaten

Groepnaam Startjaar E-mail Regio Plaats
Intervisiegroep Drachten

Jeftha Jeremiasse

praktijk-pema@hetnet.nl

Wisselend

Friesland

Amphia PAAZ

Sandra Noordenbos

raatsenbos@hotmail.com

Wisselend

Breda

Intervisiegroep Duffel

Ariadne Nijhuis

ariadne.nijhuis@emmaus.be

Wisselend

Duffel

Intervisiegroep Elim Intern

Joris Helssen

Wisselend

Kapellen, Belgiƫ

Intervisiegroep Noord

Jannie Horjus

info@praktijkyinnar.nl

Wisselend

Zwolle

Meerkanten Flevoland

Jolanda van van Tatenhove

jtatenhove@meerkanten.nl

Wisselend

Lelystad

GGzE Forensische psychiatrie

Alice Stokkink

a.stokkink@dewoenselsepoort.nl

Zuid Nederland

Eindhoven

Intervisiegroep Psyraad

J. Kool

j.kool@psyraad.nl

Wisselend

Oss

Non-verbale therapie Volwassenen Veluwe vallei 1

Marleen Muthert

m.muthert@ggzcentraal.nl

Wisselend

Ermelo

MOMA

Laurien Hakvoort

l.hakvoort@artez.nl

Wisselend

Almere