Register vaktherapie

Intervisiegroepen

91–100 van 836 resultaten

Groepnaam Startjaar E-mail Regio Plaats
Rodersana

Irene Dijkstra

irene.dijkstra@rodersana.nl

Wisselend

Oirschot

GPS deeltijd

Annemarie Schrijnemakers

annemarie.schrijnemakers@ggzwnb.nl

Wisselend

Halsteren

RAG Time

Gea van Straaten

geavanstraaten@xs4all.nl

Wisselend

Amsterdam/Leiden

Intervisiegroep Nijmegen A

Jeannet Saat

jeannet.saat@han.nl

Wisselend

Nijmegen

Intervisiegroep vaktherapeuten GGZin Geest

Thieme van Beek

t.v.beek@geestgronden.nl

Wisselend

Amsterdam

Multidisciplinair Intervisiegroep GGZinGeest Amstelmere

Thieme van Thieme

t.v.beek@geestgronden.nl

Wisselend

Amstelveen

Intervisiegroep GGZ Oost Brabant

Petra van den Munckhof

phwm.vanden.munckhof@ggzoostbrabant.nl

Wisselend

Boekel

Intervisiegroep Ouderenzorg Eindhoven

Evelien Mescher

e.mescher@vitalisgroep.nl

Wisselend

Eindhoven

Consultatie team DGT

Marieke van Spronsen

m.vanspronsen@ggzingeest.nl

Midden Nederland

Amsterdam

Intervisiegroep beeldend drenthe

Tineke Bergstra

tineke.bergstra@ggzdrenthe.nl

Wisselend

Drenthe