Intervisiegroepen

1–10 van 677 resultaten

volgende ›

‹ vorige

Groepnaam Startjaar E-mail Regio Plaats
Intervisiegroep Dijk en Duin

J. Hilbers

jhilbers@kijkenduin.nl

Wisselend

Noord-Holland

Team deeltijdbehandeling fibromyalgie

A.J.M. van Kronenburg

Dagbehandeling@azmherstelzorg.nl

Wisselend

Maastricht

Vaktherapeuten jeugd Zorgnetwerk 2

M. Verboeket

Milav@ggzregiobreda.nl

Wisselend

Breda

Art psychotherapy intervisiegroep

Anita Timmer

info@studio-colore.nl

Wisselend

Groningen/Drachten

In de verf

E. Voorhaar

e.voorhaar@gmail.com

Wisselend

Nijmegen/Amsterdam

Intervisiegroep Oost Nederland

Renate Hoenselaar

info@vaktherapiedans.nl

Oost Nederland

Intervisiegroep regio Oost/midden.

Monique Peters

monique.peters@hetnet.nl

Wisselend

Regio oost/midden

Interspiratie

K. Molenaar

kimmekop@hotmail.com

Wisselend

Noord Holland

Intervisiegroep Beeldend Amsterdam

Saskia van Rijn

dewerkplaats11@hotmail.com

Wisselend

Amsterdam/ Amstelveen

Intervisie groep Muziektherapie Noord Nederland

G. Hermsen

Gonnie.Hermsen@ggzdrenthe.nl

Wisselend

Assen / Groningen